IZOLACIJA PLOČASTA ARMAFLEX AF-10MM/EA
1.869 RSD
NA UPIT
SKU: AF-10MM/EA Categories: , , Tag:
Hidrofobnost μ≥
10000
Karakteristike
Debljina izolacije
10 mm
Termo provodljivost T/λ
0 / 0,033 °C/[W/(m*K)]
Grupa zapaljivosti
B-s3,d0
Vrsta materijala
Elastomerna pena na bazi sintetičkog kaučuka
Dužina
10000 mm
Temperaturni opseg
-50 / 110 °C
Boja
Crna
Širina
1000 mm