IZOLACIJA PLOČASTA ARMAFLEX AF-13MM/EA
2.266 RSD
NA UPIT
SKU: AF-13MM/EA Categories: , , Tag:
Termo provodljivost T/λ
0 / 0,033 °C/[W/(m*K)]
Boja
Crna
Dužina
8000 mm
Vrsta materijala
Elastomerna pena na bazi sintetičkog kaučuka
Debljina izolacije
13 mm
Širina
1000 mm
Hidrofobnost μ≥
10000
Karakteristike
Grupa zapaljivosti
B-s3,d0
Temperaturni opseg
-50 / 110 °C