IZOLACIJA PLOČASTA ARMAFLEX AF-16MM/EA
2.124 RSD
NA UPIT
SKU: AF-16MM/EA Categories: , , Tag:
Karakteristike
Širina
1000 mm
Boja
Crna
Termo provodljivost T/λ
0 / 0,033 °C/[W/(m*K)]
Grupa zapaljivosti
B-s3,d0
Dužina
7000 mm
Temperaturni opseg
-50 / 110 °C
Vrsta materijala
Elastomerna pena na bazi sintetičkog kaučuka
Hidrofobnost μ≥
10000
Debljina izolacije
16 mm