IZOLACIJA PLOČASTA ARMAFLEX AF-19MM/EA
11.470 RSD
NA UPIT
SKU: AF-19MM/EA Categories: , , Tag:
Karakteristike
Grupa zapaljivosti
B-s3,d0
Boja
Crna
Dužina
6000 mm
Vrsta materijala
Elastomerna pena na bazi sintetičkog kaučuka
Temperaturni opseg
-50 / 110 °C
Hidrofobnost μ≥
10000
Debljina izolacije
19 mm
Širina
1000 mm
Termo provodljivost T/λ
0 / 0,033 °C/[W/(m*K)]