IZOLACIJA PLOČASTA ARMAFLEX AF-25MM/EA
13.594 RSD
NA UPIT
SKU: AF-25MM/EA Categories: , , Tag:
Širina
1000 mm
Boja
Crna
Karakteristike
Dužina
4000 mm
Temperaturni opseg
-50 / 110 °C
Termo provodljivost T/λ
0 / 0,033 °C/[W/(m*K)]
Debljina izolacije
25 mm