IZOLACIJA PLOČASTA ARMAFLEX AF-32MM/EA
16.567 RSD
NA UPIT
SKU: AF-32MM/EA Categories: , , Tag:
Širina
1000 mm
Temperaturni opseg
-50 / 110 °C
Debljina izolacije
32 mm
Grupa zapaljivosti
B-s3,d0
Hidrofobnost μ≥
10000
Dužina
3000 mm
Vrsta materijala
Elastomerna pena na bazi sintetičkog kaučuka
Boja
Crna
Termo provodljivost T/λ
0 / 0,033 °C/[W/(m*K)]