IZOLACIJA PLOČASTA ARMAFLEX ARMASOUND ASD-BAR-D-0225/E
3.540 RSD
Na stanju
SKU: ASD-BAR-D-0225/E Categories: , , Tag:
Dužina
100000 mm
Širina
1250 mm
Debljina izolacije
2,25 mm
Vrsta materijala
Viskoelastični materijal za prigušivanje. Termoplastični polimerni spoj
Boja
Crna
Temperaturni opseg
-20 / 95 °C