| Spoljna jedinica: | 927×699×380 mm |
|---|---|
| S.C.O.P | 4.6 Wh/Wh |
| Kapacitet | hlađenja 17747 BTU/h, grejanja 18771 BTU/h |
| Energetski razred | hlađenja A+++, grejanja A++ |
| S.E.E.R | 8.5 Wh/Wh |
| Napajanje: | 1/220-240/50Hz O / V / Hz |
| Unutrašnja jedinica: | 920×306×195 mm |
| Opseg rada | grejanja -25-30 °C, hlađenja -15-53 °C |
| Wi-fi | DA |
| Dužina cevovoda | 25 m |
| Tip gasa: | R32 |
Servis call center
+381 66 8313 797
Prodaja call center
B2B USKORO
Partnerski portal
+381 66 8313 331
Edukacija


