| Tip gasa: | R32 |
|---|---|
| Dužina cevovoda | 30 m |
| Kapacitet | grejanja 18430 BTU/h, hlađenja 17747 BTU/h |
| Unutrašnja jedinica: | 975x308x218 mm |
| Opseg rada | grejanja -20 – +24 °C, hlađenja -15 – +50 °C |
| S.E.E.R | 7.4 Wh/Wh |
| Napajanje: | 220-240V,1Ph , 50Hz O / V / Hz |
| Wi-fi | DA |
| Spoljna jedinica: | 805×554×330 mm |
| Energetski razred | grejanja A+, hlađenja A++ |
| S.C.O.P | 4.1 Wh/Wh |
Servis call center
+381 66 8313 797
Prodaja call center
B2B USKORO
Partnerski portal
+381 66 8313 331
Edukacija



