| Wi-fi | DA |
|---|---|
| Energetski razred | hlađenja A+++, grejanja A++ |
| Tip gasa: | R32 |
| Dužina cevovoda | 25 m |
| Kapacitet | grejanja 13174 BTU/h, hlađenja 12014 BTU/h |
| Opseg rada | hlađenja -15-53 °C, grejanja -25-30 °C |
| Unutrašnja jedinica: | 820×306×195 mm |
| S.E.E.R | 8.5 Wh/Wh |
| Spoljna jedinica: | 810×549×305 mm |
| S.C.O.P | 4.7 Wh/Wh |
| Napajanje: | 1/220-240/50Hz O / V / Hz |
Servis call center
+381 66 8313 797
Prodaja call center
B2B USKORO
Partnerski portal
+381 66 8313 331
Edukacija



